середа, 30 вересня 2020 р.

Прекрасні й смачні картини від майстрині з Бельгії Sarah Lescrauwaet-Beach

 


Хтось любить готувати, хтось ставиться до цього як до набридливого, але необхідного заняття, хтось уникає, перебиваючись напівфабрикатами. А дехто перетворює процес приготування їжі на справжнє мистецтво.


От скажімо, сучасна бельгійська мисткиня Sarah Lescrauwaet-Beach турбується про те, щоб її рідні мали на столі не лише корисну, але й казково оформлену їжу.



«Казкову» – то часто-густо в прямому сенсі: із фруктів й інших складників веганського харчування вона викладає зображення відомих мультперсонажів, тварин і птахів.



Зізнатися, мені б було трохи шкода їсти таку красу. Тим більше, розуміючи, скільки часу й сил потрібно, аби приготувати такі страви.


Хоча, певно, «рятувала» б думка про те, що така краса недовговічна й призначена саме для того, щоб перетворити сніданок чи вечерю на маленьке свято для всієї родини.

І що такою красою можна поділитися з іншими, хоча б за допомогою інтернету. Що мисткня, до речі, й робить на своїй інстаграм-сторінці: https://www.instagram.com/edible_food_art_for_kids/



Приємного перегляду робіт Sarah Lescrauwaet-Beach і гарного вам дня, друзі!




вівторок, 29 вересня 2020 р.

Птахи й звірі на кінчиках пальців: мініатюрні роботи угорської майстрині Fanni Sandor

 



Якщо дитина в шість років створює свою першу скульптуру – мініатюрну, із сірників, паперу й клею, можна щиро похвалити її за творчість (і за те, що деякий час не смикала дорослих і займалася чимось корисним, хоча б розвивала дрібну моторику) та й забути про цей випадок.



А можна замислитись: раптом перед вами майбутній творчий майстер чи майбутня творча майстриня?




От, скажімо, за спогадами сучасної угорської мисткині Fanni Sandor, саме в цьому віці вона створила свою першу скульптуру-мініатюру.

А на сьогодні, в дорослому віці, отримавши біологічну освіту, продовжує створювати дуже точні зображення птахів і тварин у масштабі 1:12. Її роботи легко поміщаються на кінчиках пальців. А долоня може стати «сценою» для цілої скульптурної групи.



При цьому на одну фігурку вона витрачає від 2 до 12 годи, намагаючись досягти фотографічної схожості її оригінал.


Більше робіт Fanni Sandor – на її інстаграм-сторінці: https://www.instagram.com/fanniminiature/




Приємного перегляду робіт мисткині й гарного дня, друзі!




понеділок, 28 вересня 2020 р.

Прекрасні й дивовижні фотопортрети тварин у роботах митця із США Simen Johan

 




Фотографія давно вже не розглядається лише як фіксація реальних миттєвостей. Усе частіше йдеться про художню зйомку як вид мистецтва.



І зараз мовиться не про цифрове мистецтво й фотошоп, а про тих, хто вміє побачити в реальності крізь призму об’єктиву красу, якою неможливо не поділитися з іншими.

Саме до таких майстрів належить і сучасний норвезько-шведський митець, який живе на сьогодні в Нью-Йорку (США) Simen Johan.

Він відомий не лише як фотограф, але й як скульптор й автор книг. Однак сьогодні йтиметься про його фотографії. Він – профі у тому, щоб зображати яких тварин у природному середовищі, не застосовуючи фільтрів. І при цьому створюючи дивовижно прекрасні роботи, на яких однаково казково виглядають і самі тварини, й величні краєвиди.



Більше про його творчість можна дізнатися на сайті фотомитця: http://www.simenjohan.com/



Приємного перегляду робіт Simen Johan і гарного дня, друзі!




неділя, 27 вересня 2020 р.

Малі дракони, фенікси, єдинороги та всі-всі-всі у дитячому бестіарії від митця з Індонезії Rudy Siswanto

 

Розповідь про творчість сучасного художника Індонезії Rudy Siswanto – це черговий приклад того, як творча робота породжує незвичайне, однак цілком логічно пов’язане з нею хобі.


За спеціалізацією митець – splash-художник Riot Games, він має зображати різноманітних чудовиськ і взагалі міфичних істот. І робить це натхненно й переконливо.



А у вільний час теж малює чудовиськ. Однак із зовсім незвичайної точки зору. Уже кілька років він створює проєкт «Дитячий бестіарій».


Зазвичай, у фентезі-серіалах, книгах та комп’ютерних іграх усіляких міфічних істот зображають уже дорослими й небезпечними. Однак, якщо навіть не брати до увагу, що не завжди вони починають битву першими, інколи варто замислитись: а чи завжди вони були такими великими й войовничими?



Тож художник зображає чудовиськ маленькими, наївними, добрими, такими, що довіряють світу й потребують захисту рідних. А через це й їхні дорослі родичі вже не виглядають лише небезпечними: вони на цих малюнках – турботливі батьки, які люблять свою малечу.


Більше робіт Rudy Siswanto можна побачити на його сайті: https://www.artstation.com/crutz


Гарного дня й чудового настрою, друзі!